Naša láska ku káve pre Vás

COFFE FACTORY sme My, milovníci a pôžitkári tých najlepších káv z celého sveta. To čo robíme, Nás baví, a preto sme sa rozhodli v novembri v roku 2014 založiť firmu zaoberajúcou sa pražením a predávaním vysoko kvalitných káv z rôznych kútov sveta.

Našou túžbou je sa podeliť o naše zážitky pri degustácii kávy aj s Vami!
Sme profesionáli vo svojom odbore, a preto neprestajne kávu skúmame a študujeme nové techniky praženia, aby sme dokázali pre Vás upražiť tú najchutnejšiu kávu, za ktorou sa budete ku nám radi vracať.

Nie je káva ako káva, o tom sa môžete presvedčiť v našej kaviarni sídliacej na Stavebnej v Banskej Bystrici, ktorá je zároveň aj pražiarňou výberových káv špičkovej kvality.

Ak zbožňujete nezameniteľnú chuť a vábnu vôňu čerstvo namletej kávy, určite sa u nás čoskoro zastavte na kávu, radi Vás u nás v Coffee Factory privítame a poradíme Vám pri výbere kávy, aby ste zažili rovnaký nezabudnuteľný pôžitok pri degustácií kávy tak, ako My.

Máme pre Vás pripravené degustačné sety výberových káv zmesí arabiky a robusty alebo čistej 100% arabiky z celého sveta pre prípad, ak sa nebudete môcť dlho zdržať a budete si chcieť našu kávu vychutnať doma s rodinou a priateľmi.

Výber kávy z našej ponuky je v skutku rozmanitý, preto budete mať čo robiť, ak budete chcieť ochutnať naše kávy všetky. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, radi Vám pri výbere kávy poradíme, aby káva pre Vás bola ušitá na mieru podľa Vašej chuti.

Tešíme sa na Vašu návštevu v našej kaviarni! Do skorého videnia!