SELECTION: 6 balení odrodových káv a zmesí arabiky a robusty

14,77 

CF No1: Zmes arabiky a robusty v pomere 80:20. Výraznú arómu po kakau a prívetivej chuti sladkého dreva dopĺňa ľahká kyslosť s bohatou penou a jemnými tónmi čokolády prechádzajúca v dochuť mandlí.
CF No2: Zmes arabiky a robusty v pomere 90:10. Jemne citrusová aróma s náznakom kakaa. V chuti dominujú dymovitosť, pikantnosť s ľahkou kyslosťou.
CF No3: Starostlivo volené druhy arabík dávajú tejto zmesi nezameniteľnú arómu po citrusových plodoch a kakau s náznakom sušených marhúľ, ktoré sa prelínajú s chuťou horkej čokolády.
Brazília: Káva s veľmi malou kyslosťou a chuťou po kakau, ktorá sa prelína s praženým lieskovým orieškom a s nezameniteľnou sladkosťou.
Guatemala: Káva, v ktorej sa vyníma korenistá chuť v spojitosti s jemným nádychom citrónovej kyslosti. Aróma pripomína čerstvé figy, broskyne a kvetiny.
Nicaragua: Káva Nicaragua je Fair Trade kávou s lahodnou jemnou kyslosťou a arómou po javorovom sirupe s náznakom kvetín.

In Stock
Kategórie: ,

Product Description

Tento degustačný set s názvom SELECTION ukrýva 3 odrodové kávy z oblastí Brazília, Guatemala, Nicaragua a zmesi namiešané naším majstrom pražičom. Zmesi arabiky a robusty, alebo rôznych arabík, sú určené tým, ktorí chcú okrem odrodových káv skúsiť i niečo iné. Zmes arabiky a robusty v pomere 80:20 s označením No1 je určená na každodenné pitie kávy alebo do officu. Zmes No2 arabiky a robusty v pomere 90:10 je ideálna pre tých, ktorí majú radšej vyšší pomer arabiky voči robuste. CF No3 uzatvára náš výber zmesí ako mix rôznych druhov arabík.
Pre lepší výber a ďalšie objednávanie si môžete zaznačiť chuť alebo dojmy z jednotlivých káv na kartičke v balení. Poznačte si chuťový profil pre zjednodušenie objednania tej kávy, ktorú si môžete v pohodlí domova vyskúšať pripraviť podľa vlastnej chuti.

 

Degustačný set sa skladá zo šiestich 60 g balení káv.